Glovo, Uber Eats, Wolt – promocje i kody na jedzenie

Facebook

Kody na jedzenie u dostawców Glovo, Uber Eats, Wolt to sposób, żeby może nie było za darmo, ale na pewno taniej. Ponieważ dostawcy oferuję kody na pierwsze zamówienia dla nowych klientów, to każdy z nas ma pełen „magazynek” nabojów, jeśli chodzi o kody na dostawy jedzenia – znajdziecie je tutaj.

Ale najpierw zastrzeżenie: jeśli w grę wchodzi (ekstremalne) oszczędzanie, najlepiej przyrządzić jedzenie samemu (#DIY). To jedna z podstawowych zasad oszczędnego stylu życia i właśnie to miejsce, gdzie przeciętny dwudziesto- czy trzydziestolatek może poczynić największe oszczędności.

Polecam: Jak zacząć oszczędzać? Edycja 2021, a także:

https://krakowski-centus.pl/ile-moge-oszczedzic-test/

Tak więc, jeśli trafiła(e)ś tutaj, bo chcesz oszczędzić, może warto zaangażować się w robienie jedzenia samemu. Na samych kanapkach do pracy możesz zaoszczędzić małą fortunę (#x35).

Polecam:

Są też inne sposoby na darmowy obiad, czyli przede wszystkim freeganizm – można się zaskoczyć, ile dobrego jedzenia w dużym mieście ludzie chcą lub muszą się pozbyć.

Polecam:

Kody na jedzenie u dostawców

To mówiąc, przejdźmy do kodów na jedzenie u dostawców. Umówmy się, nawet bardzo oszczędna osoba może być w sytuacji, gdy nie opłaca się jej, czy nie ma czasu, by poświęcić godzinę na przygotowanie posiłku. Szczególnie jeśli w międzyczasie jest się w stanie zarobić więcej, robiąc coś innego.

Są też karty benefitowe, które można przeznaczyć tylko na posiłki w restauracji. I tutaj wchodzi w grę, aby zadać sobie pytanie, jak na tym mogę (więcej jeszcze) zarobić czy oszczędzić.

Można, stosując kody. Sam sprawdzałem te kody (niektóre) i działają, ale jakby nie działały, to dawajcie znać w komentarzach. Lub szukajcie na innych stronach. Oto one:

Kod rabatowy na jedzenie w Uber Eats:

30 zł zniżki. Plus minus, bo Uber dodaje też do ceny opłątę za usługę, itp. Często tez restauracja podwyższa cenę w swojej ofercie via aplikacja. Dodaj kod promocyjny eats-08ql1a w aplikacji Uber Eats. Dotyczy nowych klientów i zamówień za min. 40 zł.

Kod rabatowy na jedzenie w Glovo

45 zł zniżki, ale na trzy zamówienia. Dla nowych użytkowników przy użyciu kodu rabatowego XKU3CMX w aplikacji maksymalna zniżka wynosi 15 zł przy zamówieniach za min. 30 zł.

Kod rabatowy na jedzenie w Wolt

40 zł zniżki, ale na cztery zamówienia (4×10). Aktywuj kod w aplikacji 8PDK4 przed złożeniem zamówienia. Promocja także dotyczy tylko nowych klientów.

Facebook
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments