mBank – 200 zł a nawet do 300 zł za otwarcie konta w mBanku dla nowych klientów

Facebook

To ciekawa promocja, wyższa niż poprzednie w mBanku, z której sam postanowiłem skorzystać. Można zgarnąć 300 zł, a warunki do spełnienia są stosunkowo proste.

Promocje bankowe to fajny sposób na dodatkowy zarobek. Jedyne, co musimy posiadać, to dowód oraz jakiś stały dochód. Choć ten drugi warunek też nie zawsze jest konieczny.

W przypadku promocji eKonto osobiste w mBanku, aby wziąć w niej udział, trzeba złożyć wniosek o konto najpóźniej do 31 maja 2021 przez internet. Wniosek złożysz tutaj.

Aby wziąć udział w promocji 200 zł za eKonto w mBank (z szansą na dodatkowe 100 zł – szczegóły poniżej) załóż konto, klikając w ten link

Po kliknięciu w link, musisz wybrać kartę, zaznaczyć, że przystępujesz do promocji i zaakceptować regulamin, także regulamin promocji.

W ten sposób „odblokujesz” pierwsze 50 zł: Warunkiem jest też przelew 1000 zł na nowo otwarte konto w ciągu 7 dni od jego otwarcia, a do końca miesiąca po miesiącu otwarcia 8 płatności kartą lub BLIK..

Drugie, trzecie i czwarte 50 zł odblokujesz, jeśli w kolejnych miesiącach przelejesz 1000 zł na to konto (może być np. z twojego konta w innym banku) oraz wykonasz 8 płatności kartą i lub BLIK.

Bonusy mają wpływać na konto najpóźniej na koniec miesiąca następującego po spełnieniu warunków ich odblokowania.

Na jakie płatności trzeba uważać przy posiadaniu konta w mBanku?

  • Jeśli nie wykonasz w danym miesiącu płatności kartą wyższych od 350 zł, to płacisz 7 zł za kartę.
  • Przy wypłatach z bankomatu niższych niż 100 zł płacisz 2,50 zł.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by po spełnieniu warunków promocji zrezygnować z konta. Często jest też tak, że jeśli wyrazimy chęć rezygnacji, bank proponuje nam korzystniejszą umowę (takie są banki),

Oprócz tego można skorzystać z konta oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem 1,8 proc. na 3 miesiące do 10 tysięcy zł (zaznacz tę opcję przy wypełnianiu wniosku).

Oto warunek promocyjnego oprocentowania;

„Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym”.

Na dodatkowe 100 zł (w formie bonu do Biedronki czy Rossmanna albo walizka bądź głośnik bezprzewodowy, ale wiadomo, prawdziwy Centuś wybierze bon do Biedronki) mają szanse osoby, które zdążą zawrzeć umowę z mBankiem jeszcze w kwietniu. Musisz wybrać jako miejsce podpisania umowy placówkę banku, a w banku upewnij się, że zakładasz konto poprzez wniosek wypełniony online (podaj doradcy nr wniosku).

Szczegółowy regulamin „Przyjdź do nas i odbierz eKonto z prezentem” oraz lista oddziałów, gdzie obowiązuje promocja znajdziecie na stronach mBanku

TUTAJ ZAŁOŻYSZ PROMOCYJNE KONTO W MBANKU

Promocje bankowe – Ile można dodatkowo zarobić?

Nie będę was łudzić, jest limit. Ale debiutant spokojnie może wykręcić 3000 zł w rok, dysponując tylko swoją skromną pensją, nawet w okolicach płacy minimalnej. Po co nam potrzebna jest pensja? W wielu przypadkach jej przelanie na dane konto przez jakiś okres czasu (np. 3 miesiące) jest warunkiem do spełnienia w promocji. Czasem wystarczy dysponowanie po prostu jakąś gotówką, gdy warunkiem jest na przykład przesłanie 500 zł miesięcznie z innego konta.

Zarabianie na promocjach bankowych – jak to działa?

Trzeba więc trochę formalności spełnić i pamiętać o paru terminach. Trzeba też pamiętać, by w pogoni za zarobkiem nie załapać się na podejrzane promocje lub pogubić w warunkach prowadzenia kont. Im więcej kont bankowych mamy na raz, tym większej żonglerki potrzeba, by spełnić wszystkie warunki, aby nie płacić dodatkowych opłat. Ale z jedną pensją można „obsłużyć” na raz na spokojnie 3 promocje.

Później się konto likwiduje i zakłada nowe w innym banku. Warto zapisywać daty likwidacji konta. Te promocje są cykliczne. Po pewnym czasie (zwykle paru latach), możemy skorzystać z promocji na założenie konta w tym samym banku.

Uwaga! Większość Polaków popełnia proste błędy, jeśli chodzi o prowadzenie rachunku w banku. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj:

Szukasz więcej pomysłów, by zwiększyć swój miesięczny dochód? Może to ci się przyda:

8 skutecznych porad, dzięki którym zarobisz dodatkowe 1000 złotych miesięcznie

Facebook
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments