AliExpress – dwie aktualne promocje (do zaoszczędzenia 5 + 3 dolary)

Facebook

Są dwie aktualne promocje (VISA i BLIK), które pomogą zaoszczędzić, gdy kupujemy na AliExpress. Ale nie są bezwarunkowe. Pierwszy warunek to, że jest to oszczędność, dopiero gdy coś kupimy. Drugi – musimy zapłacić kartą VISA, albo BLIK-iem i promocja dotyczy tylko pierwszego zakupu tą metodą.

AliExpress – Rabat 5$ – karta VISA

Przynajmniej, jak to rozumiem. Kupowałem coś wcześniej na AliExpress, ale przy zamówieniu trampek Feiyue udało mi się dostać rabat przy płatności kartą VISA (w wysokości 5 dolarów).

Kod rabatowy to 'VISA5′ – wpisujemy go w rubryczce 'kod promocyjny’. Mnie na początku zaksięgowało tak, że wyglądało, jakby system nie zaakceptował kodu, ale z konta płatność potrącona już została zgodnie z rabatem. Czyli promocja jest najwyraźniej nie na pierwszy zakup, tylko na pierwszy zakup kartą VISA.

W myśl regulaminu ta promocja obowiązuje do 30 września 2020. I działa przy zakupie powyżej 6 dolarów.

AliExpress – Rabat 3$ – BLIK

Z kolei BLIK informuje (tego sam nie testowałem), że od 15 lipca do 8 sierpnia kupujący, którzy po raz pierwszy zrobią zakupy na platformie i zapłacą BLIKIEM, otrzymają 3 dolary rabatu.

Po 8 sierpnia akcja promocyjna ma objąć wszystkich dotychczasowych użytkowników tej metody płatności na AliExpress. Promocja ma potrwać do Tygodnia Znanych Marek AliExpress, który zakończy się pod koniec sierpnia.

W tym wypadku rabat ma się naliczyć automatycznie po wybraniu BLIK-a jako formy płatności.


Polecam: Podstawowe zasady oszczędnych zakupów

Facebook

Dodaj komentarz