Rzeczy, które warto kupić, jak się ma zamiar oszczędzać

Facebook

Oszczędzanie ogólnie kłóci się z kupowaniem. Polega przede wszystkim na ograniczeniu konsumpcyjnych potrzeb i wyrzeczeniu się wielu zbędnych rzeczy. Ale są po prostu rzeczy, które na pewno się przydadzą i każdy powinien je mieć. A być może nawet – pozwolą zaoszczędzić więcej pieniędzy! I kwota zaoszczędzona szybko prześcignie cenę produktu. Tutaj przedstawiam własną listę rzeczy, które warto kupić, gdy się chce dużo oszczędzić (niezbędnik).


Lista ma charakter ewoluujący – liczę na Wasze uwagi, pomysły, a także sugestie, jaki konkretny produkt najlepiej wybrać. O propozycje proszę w komentarzach. Jeśli ktoś chce zasugerować dobrą alternatywę, też proszę o link w komentarzach


Rzeczy, które warto kupić: Czytnik e-booków

Rzeczy, które warto kupić - czytnik e-booków
Zdj.: krakowski_centus

Przyda się czytelnikom książek, czyli każdemu, kto poważnie traktuje zachowanie zdolności intelektualnych do czasu wymarzonej emerytury. Nawet, jeśli mamy przejść na nią wcześniej, to i tak nie stanie się to od razu. Im dłużej zachowamy zdolności intelektualne, tym dłużej będziemy cieszyć się życiem. Do tego w internecie można znaleźć naprawdę mnóstwo darmowych poradników w rodzaju „Jak przeżyć w lesie” czy „Inwestowanie w nieruchomości”. Każdy centuś znajdzie dzięki temu możliwości samorozwoju w kierunku oszczędzeniu jeszcze paru dodatkowych złotych na zasadzie, że zawsze taniej jest coś zrobić samemu (#DIY).

Czytnik e-booków to nie tylko oszczędność w postaci możliwości znalezienia darmowej lektury. To także oszczędność miejsca: zamiast półek uginających się pod książkami mamy jedno małe i lekkie urządzeni, które można wszędzie wziąć ze sobą. Co też może ograniczyć koszt mieszkania albo pozwoli wykorzystać domowy metraż na co innego.

Mój jest z Empik.com (INKBOOK). Nie wiem, jak jest teraz, ale jak kupowałem, to okazało się, że akurat te czytniki są tam tańsze niż u konkurencji.

Następna strona

Facebook
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments