VISA i Master Card – dodatkowa szansa na zarobek dla posiadaczy kart płatniczych

Facebook

VISA oferuje posiadaczom swoich kart możliwość wzięcia udziału w loterii, w której do wygrania jest między innymi pięć samochodów Toyota Corolla TS Kombi. Cały czas działa też program Master Card Priceless Bezcenne Chwile. W tym przypadku można zgarnąć dodatkowe 50 zł w punktach, jeśli założy się konto z kartą Master Card w Pekao.

VISA i Master Card oferują promocje, które dają możliwość „wyciśnięcia” paru dodatkowych groszy z wykonywanych nimi zakupów

Jak zarejestrować się w loterii VISA?

VISA wylosuje pięciu szczęśliwców, którzy dostaną Toyotę Corollę TS Kombi

Oczywiście, jak w każdej loterii, szanse na wygranie są prawdopodobnie iluzoryczne. Ale udział w tej loterii, nic nie kosztuje. Chyba że zacznie się z tego powodu kompulsywnie robić zakupy. Jeśli masz z tym problemy, to odradzam. Jeśli jednak i tak musisz zrobić jakieś zakupy kartą VISA, to czemu nie zapisać się na loterię. Można to zrobić tutaj.

Polecam: 9 podstawowych zasad zakupów

Oprócz samochodów, w każdym tygodniu licytowane są vouchery na AliExpress i vouchery na przekąskę w Żabce, której jedzenie co do zasady odradzam, ale jak się „wygra” za darmo, to można rozważyć.

Master Card – Priceless – 50 zł w Pekao

W Pekao można dostać dodatkowe 34000 punktów w programie Priceless

Jeśli macie z kolei kartę Master Card, to cały czas działa program Priceless Master Card. To program lojalnościowy, na którym oczywiście fortuny się nie zrobi.

Ale na przykład teraz w Pekao trwa promocja, w ramach której (między innymi_ można dostać dodatkowe 3400 punktów (wyceniane przez program Priceless) na 1000 punktów.

Jeśli chodzi o prześwietlenie promocji Pekao, to polecam post na blogu Bankobranie.

Promocja Pekao to jedna z cyklicznych promocji bankowych, które umożliwiają dodatkowy zarobek rzędu kilkuset złotych na kwartał.

Polecam: Konta bankowe – tracisz pieniądze, robiąc te podstawowe błędy

Facebook
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments