Multisport – promocja karty Multisport – łatwe 25 zł do Decathalonu

Facebook

Jeśli ktoś ma już kartę Multisport, warto rozważyć wakacyjną promocję, w której (realnie) można zgarnąć 25 zł bonu podarunkowego, do wykorzystania między innymi w sklepach Decathlon. A jak ktoś jest „hardkorem” to 50 zł lub nawet zegarek. Prześwietlam wakacyjną promocję karty Multisport.

Wakacyjna gra Multisport to okazja na odrobinę cashbacku


Do promocji trzeba się zgłosić na stronach kartamulstiport.pl/gra, a warunki są podobne jak przed rokiem. Największe różnice? To niestety wymagania, jakie trzeba spełnić, by zgarnąć bon. Są dużo większe.

Aby dostać 50 zł bon podarunkowy, trzeba zdobyć aż 86 proc. wszystkich możliwych punktów, co jest niemożliwe bez nagabywania znajomych do udziału w zabawie. Ale na bon 25 zł wystarczy 49 proc., co jest do zrobienia dla każdego bez większego wysiłku.

Dodatkowo jest klasyfikacja generalna. Na je podstawie można wygrać wyceniane na nawet powyżej 1 tysiąca zł zegarki Zegarek GARMIN Forerunner 245 (ale trzeba być w top 200 – to mało realistyczne). Czy gadżety w rodzaju bidonów (ale trzeba być w top 2001-2200 – też pewnie mało realistyczne).

Punkty zdobywa się podobnie, jak przed rokiem. Na przykład za rozwiązywanie quizów czy wizyty na obiektach. Nowością jest wyzwanie polegające na wykonaniu (realistycznej) liczby kroków dziennie.

Moja ocena: jeśli ktoś korzysta z karty Multisport, to możliwa forma dodatkowego cashbacku. Na 25 zł trzeba się tylko trochę napracować. A można to potraktować jako dodatkową motywację do budowania formy na cały nadchodzący sezon jesienno-wiosenny.

Więcej informacji o aktualnych promocjach i rzeczach, które można mieć za darmo, znajdziesz w zakładce Promocje

Facebook
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments