Promocje bankowe: jak zarobić na promocjach kont w baku?

Facebook

Promocje bankowe to świetny sposób na dodatkowy zarobek dla każdego. Ten post wyjaśnia, jak dodatkowo zarobić na promocji bankowej. Na stronie pojawia się dużo osób, które są tutaj nowe, więc niech to będzie stałe przypomnienie.

Czy to nie jest kit? Nie jest. Korzystam z podobnych promocji od paru lat i jedyne, na co trzeba zwracać uwagę, to żeby wypełnić precyzyjnie wszystkie wymogi danej promocji. Oraz wymogi darmowego prowadzenie konta. Zwykle to przelew w określonej kwocie i/lub jakieś transakcje kartą.

Jak dodatkowo zarobić 1000 i więcej złotych na promocjach bankowych?

Takich promocji jest wiele. Na blogu prezentuje sprawdzone przeze mnie osobiście.

Promocje bankowe – Ile można dodatkowo zarobić?

Nie będę was łudzić, jest limit. Ale debiutant spokojnie może wykręcić 3000 zł w rok, dysponując tylko swoją skromną pensją, nawet w okolicach płacy minimalnej. Po co nam potrzebna jest pensja? W wielu przypadkach jej przelanie na dane konto przez jakiś okres czasu (np. 3 miesiące) jest warunkiem do spełnienia w promocji. Czasem wystarczy dysponowanie po prostu jakąś gotówką, gdy warunkiem jest na przykład przesłanie 500 zł miesięcznie z innego konta.

Zarabianie na promocjach bankowych – jak to działa?

Trzeba więc trochę formalności spełnić i pamiętać o paru terminach. Trzeba też pamiętać, by w pogoni za zarobkiem nie załapać się na podejrzane promocje lub pogubić w warunkach prowadzenia kont. Im więcej kont bankowych mamy na raz, tym większej żonglerki potrzeba, by spełnić wszystkie warunki, aby nie płacić dodatkowych opłat. Ale z jedną pensją można „obsłużyć” na raz na spokojnie 3 promocje.

Później się konto likwiduje i zakłada nowe w innym banku. Warto zapisywać daty likwidacji konta. Te promocje są cykliczne. Po pewnym czasie (zwykle paru latach), możemy skorzystać z promocji na założenie konta w tym samym banku.

Uwaga! Większość Polaków popełnia proste błędy, jeśli chodzi o prowadzenie rachunku w banku. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Konto w banku – porady, które są oczywiste, ale jednak większość ich nie stosuje

Szukasz więcej pomysłów, by zwiększyć swój miesięczny dochód? Może to ci się przyda:

Facebook

Dodaj komentarz