Promocje bankowe: Citi – 150 zł i 10 przesyłek InPost za konto w Citi Banku

Facebook

Promocje bankowe to świetny sposób na dodatkowy zarobek dla każdego. Ten post zachęca do udziału w konkretnej promocji, ale też wyjaśnia, jak dodatkowo zarobić na promocji bankowej. Na stronie pojawia się dużo osób, które są tutaj nowe, więc niech to będzie stałe przypomnienie.

Promocja konta w Citi – 150 zł i darmowe przesyłki w Inpost

Citi za założenie konta oferuje premię 150 zł oraz 10 kodów do wykorzystania, gdy wysyłacie coś z InPost.

Czy to nie jest kit? Nie jest. Korzystam z podobnych promocji od paru lat i jedyne, na co trzeba zwracać uwagę, to żeby wypełnić precyzyjnie wszystkie wymogi promocji. Oraz wymogi darmowego prowadzenie konta. Zwykle to przelew w określonej kwocie i/lub jakieś transakcje kartą.

W przypadku Citi te wymogi są bardzo niskie, m. i.n. dlatego, że konto w Citi to 0 zł miesięcznie za prowadzenie konta i 0 zł kartę do niego bez dodatkowych warunków do spełnienia.

Za założenie konta w aktualnej promocji Citi (do 30.01) jest 150 zł oraz 10 kodów na przesyłki w InPost. Założyć konto w promocji możecie tutaj.

Citi - finansowa rewolucja - otwórz konto - reklama - promocja bankowa

Szczegółowych warunków do spełnienia nie będę tutaj rozpisywał. Świetnie robi to Mr Złotówa z Bankobranie, więc po więcej informacji odsyłam do jego posta:

Jak dodatkowo zarobić 1000 i więcej złotych na promocjach bankowych?

Takich promocji jest wiele, a aktualne znajdziecie na Bankobraniu. Blogów specjalizujących się w tej tematyce też jest zresztą dużo. Ja czytam Bankobranie, korzystam z tych promocji i się nie zawiodłem, więc z czystym sumieniem mogę wam polecać tę akurat lekturę.

Promocje bankowe – Ile można dodatkowo zarobić?

Nie będę was łudzić, jest limit. Ale debiutant spokojnie może wykręcić 3000 zł w rok, dysponując tylko swoją skromną pensją, nawet w okolicach płacy minimalnej. Po co nam potrzebna jest pensja? W wielu przypadkach jej przelanie na dane konto przez jakiś okres czasu (np. 3 miesiące) jest warunkiem do spełnienia w promocji. Czasem wystarczy dysponowanie po prostu jakąś gotówką, gdy warunkiem jest na przykład przesłanie 500 zł miesięcznie z innego konta.

Zarabianie na promocjach bankowych – jak to działa?

Trzeba więc trochę formalności spełnić i pamiętać o paru terminach. Trzeba też pamiętać, by w pogoni za zarobkiem nie załapać się na podejrzane promocje lub pogubić w warunkach prowadzenia kont. Im więcej kont bankowych mamy na raz, tym większej żonglerki potrzeba, by spełnić wszystkie warunki, aby nie płacić dodatkowych opłat. Ale z jedną pensją można „obsłużyć” na raz na spokojnie 3 promocje.

Później się konto likwiduje i zakłada nowe w innym banku. Warto zapisywać daty likwidacji konta. Te promocje są cykliczne. Po pewnym czasie (zwykle paru latach), możemy skorzystać z promocji na założenie konta w tym samym banku.

Uwaga! Większość Polaków popełnia proste błędy, jeśli chodzi o prowadzenie rachunku w banku. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj:

Szukasz więcej pomysłów, by zwiększyć swój miesięczny dochód? Może to ci się przyda:

Facebook

Dodaj komentarz