Darmowa kawa (cena 1 gr) za rejestrację w programie lojalnościowym Kameleon

Facebook

Kameleon to nowy program lojalnościowy grupy Lagardère Travel Retail, dostępny za pośrednictwem aplikacji mobilnej o nazwie Kameleon. Za rejestrację w aplikacji można otrzymać kupon na kawę 1 gr.

Do wyboru jest też Coca-Cola 0,33 l, ale umówmy się, szanująca się osoba nie pije napojów z cukrem.

Kawa za 1 gr za rejestrację w aplikacji Kamelon

Dowolna kawa za 1 grosz jest do odebrania w jednym z punktów biorących udział w programie. Oferta obowiązuje do 13 grudnia 2021, a jeżeli kupisz więcej niż jedną kawę, zostanie obniżona cena najdroższej kawy.

Więcej szczegółów na temat programu oraz pełna lista punktów biorących udział, znajduje się na stronie internetowej programu https://programkameleon.pl lub w aplikacji, dostępnej na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Oczywiście, jeśli chcesz oszczędzać, to przede wszystkim nie kupuj kawy w kawiarniach czy rejestracjach. Jak oszczędzić na kawie? Przeczytasz tutaj:

Programy lojalnościowe – do jakich warto się zapisać?

Jeśli chcesz oszczędzać, nieufnie musisz też podejść do programów lojalnościowych, które często zachęcają do zakupu rzeczy, której i tak nie potrzebujesz. Ale oferta kawy za 1 gr to na pewno okazja! Podobnie na przykład warto zgłosić swoją kartę płatniczą do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Czy zapisać się do wszelkiego rodzaju programów lojalnościowych najtańszych sieci sklepów (jak Biedronka i Auchan). Polecam także program PAYBACK (m. in Kaufland czy BP). Jeśli robisz gdzieś tani zakup, to czemu nie otrzymać jeszcze od czasu do czasu chociażby drobnego zwrotu.

Promocje, na których zarobisz więcej? Polecam promocje bankowe

Szukasz promocji, na których można spokojnie zarobić kilkaset złotych? Polecam promocje bankowe:

Facebook
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments