Zyskaj 400 zł za konto w BNP Paribas, ale pula zaraz się wyczerpie!

Facebook

Świąteczny czas” to wyjątkowo korzystna edycja promocji na założenie konta w BNP Paribs. Spełniając niewygórowane warunki można zyskać 150 zł oraz 250 zł, co daje razem 400 zł za założenie konta w banku. Ale trzeba się spieszyć, bo zaraz wyczerpie się pula!

Oto warunki i rzeczy, o których trzeba pamiętać:

KONTO W BNP PARIBAS – warunki by dostać dodatkowe 250 zł

  • Musisz być nowym klientem (lub powracającym). W promocji nie mogą brać udziału osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy miały umowę na jakiś produkt w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbank (np. konto).
  • Musisz zarejestrować się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie zgody.
  • Korzystając ze strony promocji, do 21 grudnia 2022, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą. Najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, bo wystarczą 3 płatności miesięcznie, by nie pobrało 5 zł opłaty. Uwaga! Wniosek i formularz rejestracji w promocji muszą zawierać te same dane.

Konto Otwartego na Ciebie to 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków). Te warunki mogą się zmienić, ale po wyrobieniu bonusów, Ty też masz prawo zrezygnować z konta (albo wcześniej, tylko możesz stracić bonus).

  • Zawrzyj umowę na konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej.
  • Nadaj PIN do karty w ciągu 7 dni od jej otrzymania i nie później niż 4 stycznia 2022.
  • W styczniu 2022: wykonaj przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas na kwotę min. 1 000 zł. Wystarczy przelew na Twoje konto w innym banku. Zapewnij 5 wpływów na konto. Mogą być mikroprzelewy z twojego innego konta.

Te warunki dają 150 zł premii (ale trzeba jeszcze zareagować na maila, szczegóły poniżej).

Warunki by dostać dodatkowe 250 zł

Aby otrzymać 250 zł:

  • w lutym marcu i kwietniu (w każdym miesiącu z tych trzech) musisz: wykonać te same przelewy (wysłać 1000 zł na inne konto i mieć 5 wpływów na konto w BNP Paribas) oraz dodatkowo wykonać 2 płatności BLIK.
  • Nagrody w BNP Paribas otrzymasz 150 zł do 18 lutego, a 250 zł do 24 maja. Ale uwaga! Bank informuje o tych bonusach z maila [email protected] i na ten mail też trzeba zareagować za pierwszym razem, Korzystając z danych z maila do 22 lutego zalogować się na stronie promocji i podać nr konta założonego w BNP Paribas.
Facebook
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments