Blikomania – nowa promocja aplikacji BLIK. Czy to się opłaca? Recenzja

Facebook

System płatonośći BLIK przygotował promocję, która na pewno ucieszy zwolenników loterii.

Blikomania - materiał promocyjny+

Fot.: materiały promocyjne BLIK

Dzięki zakupom z wykorzystaniem tej metody zyskuje się możliwość udziału w losowaniu nagród. Łączna pula blikomanii to 1 milion złotych.

Zabawa wymaga rejestracji na stronie blikomania.pl. Później trzeba potwierdzić rejestrację, klikając w link przesłany mailem. Codziennie losuje się 47 nagród po 100 złotych i jedna w wysokości 1000 złotych. Główna wygrana to 100 tysięcy złotych.

Rzecz jest na pewno godna polecenia, jeśli robi się transfery pieniężne z wykorzystaniem aplikacji banku na telefon. Mnie osobiście podoba się też japońska otoczka tej zabawy.

Blikomania – plusy i minusy

Zawsze to jakaś wartość dodana, więc nie zawadzi się zarejestrować. W końcu to nic dodatkowo nie kosztuje. Choć przestrzegałbym przed wydawaniem z tego powodu więcej niż zwykle. Trzeba zachować umiarkowany entuzjazm, bo szanse na wygraną, z racji dużej liczby wykonywanych dziennie przelewów, są prawdopodobnie zbliżone do zera. Nie trzeba też oczywiście zaznaczać wszystkich zgód marketingowych…

Poza tym pamiętajcie, że hazard uzależnia! A w tej promocji ewidentnie mamy do czynienia z pieniężną grą losową.

BLIK – co to jest? Szybkie i krótkie wyjaśnienie

BLIK to polski system weryfikacji autentyczności przelewu dostępny w większości największych polskich banków. Płaci się za pomocą unikalnego kodu i potwierdza transakcję w aplikacji swojego banku.

Facebook

Dodaj komentarz