Najlepsza lokata na rynku? Tutaj masz 6,2 proc.!

Facebook

Wprawdzie Lokata Standard na 12 miesięcy ma oprocentowanie 2,5 proc. w skali roku, ale w ramach promocji za jej utrzymanie przez co najmniej 270 dni przysługuje premia w wysokości 150 złotych. Oznacza to, że przy minimalnej wpłacie 5 000 PLN otrzymujemy oprocentowanie 6,2 proc. w skali roku. I jest to najlepsza obecnie lokata na rynku, o której mi wiadomo.

Lokata Standard Toyota Banku - najlepsza lokata obecnie?

Razem z premią zyskamy około 250 złotych.

Do promocji kwalifikują się wnioski tylko i wyłącznie złożone na stronie promocji.

Nie ma nic za darmo, w tym wypadku musisz wyrazić zgody marketingowe. I prawdopodobnie przyjąć trochę marketingowego badziewia na klatę. Czyli w tym przypadku na telefon i/lub maila.

Trzeba też pamiętać, że o przyznaniu premii 150 złotych organizator promocji ma powiadomić mailowo najpóźniej do 30 kwietnia 2020 roku. Uczestnik promocji ma zareagować w przeciągu 14 dni roboczych. I w tym czasie podać numer rachunku do wypłaty bonusu. Warto więc zapisać sobie to w kalendarzu.

Na wypełnienie wniosku mamy czas do 23 czerwca 2019. Na zdeponowanie środków do 12 lipca.

Premia nie przepada, jeśli zrezygnujemy z lokaty po 270 dniach.

Środki zdeponowane w Toyota Banku podlegają Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu. To oznacza, że pieniądze powinny do nas wrócić nawet w przypadku najczarniejszego scenariusza.

Znasz lepszą opcję? Inna lokata jest obecnie najlepsza na rynku? Podziel się uwagami w komentarzach!


Polecam: Ile musisz mieć oszczędności, żeby zostać rentierem i żyć z odsetek? Oto zasada 4 proc.


Przy okazji: jeśli nie znacie, to polecam bloga Bankobranie, gdzie można znaleźć przegląd ciekawych promocji bankowych. Tę promocję też prześwietlił Mr. Złotówa, który nie stwierdził, żadnych kruczków. Na jego opinii tutaj bazuję.

Facebook

Dodaj komentarz