8 skutecznych porad, dzięki którym zarobisz dodatkowe 1000 złotych miesięcznie

Facebook

6. Organizuj imprezy w domu

impreza w plenerze

Dwadzieścia złotych za drinka o czwartej nad ranem w piątek czy sobotę, to typowy co weekendowy drenaż portfela, który aplikują sobie miliony młodych ludzi starających się robić karierę w dużym mieście. O wiele taniej, często też kulturalniej, bezpieczniej i w bardziej przyjacielskiej atmosferze, wychodzą imprezy (grill, kolacja, gra w karty, czy co ci przyjdzie do głowy) organizowane w domu czy plenerze. Oczywiście nie tylko alkohol jest tańszy w sklepie niż w klubie a większość naprawdę dobrych zabaw zaczyna się i kończy na trzeźwo. Więc może w ogóle zrezygnujesz z picia? Na początek policz swoje wydatki na alkohol (i inne substancje psychoaktywne) i policz, ile mógłbyś/mogłabyś zarobić, obcinając sobie ten koszt.

Następna

Facebook

4 komentarze do “8 skutecznych porad, dzięki którym zarobisz dodatkowe 1000 złotych miesięcznie”

  1. Chcesz zarobic, nie wydawaj, albo wyslij mi dam ci za to 10% wplaty 😉 Albo kliknij linka afiliacyjnego ktory ci wysle, zrobisz boski interes z bankiem a ja dostane od banku prowizje , ooo , i tak sie zarabia

    Odpowiedz
  2. Fajnym sposobem na zarabianie przez internet jest pisanie tekstów na zlecenie. Zarobienie 1000 zł w miesiącu na tego rodzaju usługach nie stanowi żadnego problemu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz