8 skutecznych porad, dzięki którym zarobisz dodatkowe 1000 złotych miesięcznie

Facebook

3. Kupuj tańsze zamienniki i rzeczy używane

wyprzedaż

Proszek do prania za pięć złotych zwykle nie różni się składem od tego najdroższego i w zupełności wystarczy do naszych skromnych celów. Najbezpieczniej zarabiać w ten sposób na środkach czystości, ale można też na produktach spożywczych czy ubraniach. W przypadku ciuchów wiele fajnych, markowych ubrań można kupić w sklepie z odzieżą używaną i płaci się wtedy nawet dziesięć razy mniej. Warto też kupować używaną elektronikę (aukcje internetowe są miejscem, gdzie będzie taniej niż w najbliższym salonie), czy samochody. Nowe auto, gdy wyjeżdża z salonu, momentalnie traci parę do kilkudziesięciu tysięcy złotych na swojej wartości. Przed wyrzuceniem starej rzeczy warto się też zastanowić, czy czasem nie dałoby się jej sprzedać w internetowym serwisie aukcyjnym.

Następna

Facebook

4 komentarze do “8 skutecznych porad, dzięki którym zarobisz dodatkowe 1000 złotych miesięcznie”

  1. Chcesz zarobic, nie wydawaj, albo wyslij mi dam ci za to 10% wplaty 😉 Albo kliknij linka afiliacyjnego ktory ci wysle, zrobisz boski interes z bankiem a ja dostane od banku prowizje , ooo , i tak sie zarabia

    Odpowiedz
  2. Fajnym sposobem na zarabianie przez internet jest pisanie tekstów na zlecenie. Zarobienie 1000 zł w miesiącu na tego rodzaju usługach nie stanowi żadnego problemu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz